| SuperNovaaaaa a răspuns:

Astia-s copchii care nu mai au ce intrebari sa puna si se distreaza pe seama noastra.sunt proasta! primesc fundalaughing)lol glumeam.ce intrebari.ce raspunsuri

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Inteligenta de pe alte planete...

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Uite si raspunsul meu blushing. rolling on the floor)))

| SociallyDepressed a răspuns:

Categoria aia e un fel de T/A pentru începători

| auroraa a răspuns:

Eeee de ce s-a mutat trivia/amuzante in comics? big grin rolling on the floor

| SamSon a răspuns:

Naruto? 2+2? cum sa spui ca esti prost? rolling on the floor

| Kaaatyyy a răspuns:

Deci...
Daca nu stii cat e 2+2 si recunosti ca esti prostlaughingAr trebui s afii dat afara de pe TPU...Pentru asta se primeste funda?
Uite 2+2=capra ...primesc Funda? Sunt proasta!laughingPrimesc funda?laughing
Inseamna ca TPU a decazut raaau de tot daca astfel de copilasi nascuti din lipsa de ocupatie ajung sa aiba cont aicilaughingAr trebui certificat pentru astalaughing

Întrebări recente