| pinguinuVerde a întrebat:

Am un comic pentru Honey, a zis că vrea să apară într-unul, ei bine : http://i.imgur.com/SSpYn.png. Nu ştiu dacă am postat răspunsul la întrebarea lui/ei.

Salutare Honey

9 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Eu am pus prima comic la intrebarea eitongue

| pinguinuVerde explică:

@WilderSustineCampaniaTPUrevive, da ai dreptate, susţin campania. Ai vreo problemă? Speak. *aşteaptă*

| pinguinuVerde explică:

WilderSustineCampaniaTPUrevive, mă iriţi. E împotriva campaniei să postez comicuri? Trezirea. Loome face comicuri reuşite şi de ce doar ea să aibă dreptul? Gândeşte, gândeşte.

Nu ţi se pare că eşti prea strict?

| Wilder a răspuns:

Parca sustineai campania...

| Wilder a răspuns:

Daca sustii campania, dc faci tocmai o chestie impotriva careia lupta campania?

| Wilder a răspuns:

Tocmai, pentru. ca e iritant sa vedem peste tot comicuri ca ale lui Iustinel sau tudorrrrrrrrr.

| ProjectJackpot a răspuns:

Draga, lasa comicele si hai sa iesim la un suc (numai noi doi, fac cinste)winking

| dαɴЗ a răspuns:

Daca cer si eu un comic primesc la fel? Doamne mai bine tac!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Finally.
al 2lea comiclaughing in care a aparut tipa.

Întrebări recente