| chiftelutacrocanta a întrebat:

Am un elefant in dulap si vreau sa-l gonesc si mi-e frica, ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Spune-i ca-i dai foc dulapului daca nu iese, si poate asa o sa plece laughing
Eu am un schelet in dulap si nu stiu cum sa il fac sa plece, daca ii spun ca pun cainele pe el, o sa plece? laughing

| justanotheruser99 a răspuns:

Il inviți la o țigară, si cum legea interzice fumatul in spatiile închise va trebui sa iasă afara. laughing

| ihacoswhy a răspuns:

Lasa-l in pace.
#elephantslivesmatter

| RodiReea a răspuns:

Poti sa il fraieresti cu niste alune sau sa il sperii cu un soricel, da ai grija sa nu rupa usa

Întrebări recente