| κίllą a întrebat:

Am vazut la unii poza la hi5...sub forma de oracol (intrebari), unde asi putea sa gasesc si eu asemenea poze?

Răspuns Câştigător
| Gangsta girl` ;x a răspuns:

Le poti face chiar tu iei o pzoa de pe google si scrii ec vrei pe ea cu photoscape sau picasabig grin. fundita?big grin

9 răspunsuri:
| adryan_6339 a răspuns:

Poti sa faci tot felul de oracole cu orice poza dorejte inimioara ta tongue... doar modificand poza cu programe de modificat poze de EX:" photoscape sau picasa" etc... normal dupa preferintzele tale tongue sa fii iubytawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi intrebari si iti fac cate poze de genul asta vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai le gasesti si la imagini pe google scrii acolo oracole pentru hi5 si gasesti...asa mi-am gasit si eu... fundita?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta caut si eu pentru ca am vazut si eu la fel nu stiu dar vreau neaparathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce urat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacte nici eu nu stiu

| iulia_4194 a răspuns:

Baga pe google:oracol si iti da acolo poza

Întrebări recente