| lalalalalalalalalalalaaa a întrebat:

Am vazut mai demult un utilizator care a scris pe TPU "Azi nimic", iar multi i`au raspuns "Spune`i ca azi nu s`a intamplat nimic, ca nu ai chef etc.".
Defapt, ce inseamna "azi nimic"? Era intrebare, sau?laughing

4 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Probabil ca pusese o intrebare si a editat-o la sfarsit, ca sa vada si ceilalti ce s-a mai intamplat.

| daηă a răspuns:

Nam idee laughing

| Elena1234456 a răspuns:

Saracu, confunda intrebarile cu chat-ul.

| šρяίηģ a răspuns:

Acest lucru se datoreaza optiunii "editare" care apare dupa ce ai publicat o intrebare. Mie sincer, nu mi se pare corect deoarece ai destul timp sa gandesti inainte de a o publica si, asa poti sa pui o intrebare si apoi sa o schimbi in cu totul alta, nu? laughing
Ehh, acesta e TPU...

Întrebări recente