Apache
| Apache a răspuns:

Hitler.unde esti cand avem nevoie de tine?!?

| Musique a răspuns:

@Apache, Nicolae Chausescu e departe crying!

| VacutzaRoscata a răspuns:

Parizer,salam,carnat laughing ce mai urmeaza?

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Sida si BTS fie cu ei!

| AlQaeda a răspuns:

Deja nu ma mai surprinde nimic de la D/S.

| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

OMG! I don't want to see

(Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!)

(ai citit paranteza degeaba)

| TheScamy a răspuns:

Mda.N-au ce face copii.Si au mai facut si sex unu cu altu', decii, te rog...

| SociallyDepressed a răspuns:

Copii copaci

| bogdan14_5722 a răspuns:

WTF?!
*Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!*

| EuSiCuMine a răspuns:

Aoleu, si va mai mirati de noi fetelelaughing
Iaute exemplu in Romania care ne face de ras, si inca la 11 ani!
Mai tarziu te pomenesti ca auzi la tv cum se violeaza baietii intre ei sau facx dragoste!