| anonim_4396 a întrebat:

Apache...vrei o camera foto noua? Ăăă? Apache utilizatorul lunii!

15 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sa vreau o camera noua? dap
Sa vreau sa imi sara tot site-ul in cap ca atunci cand am devenit expert? nup

| anonim_4396 explică (pentru Apache):

Cand s-a intamplat asta?raised eyebrows

| Klews a răspuns (pentru Apache):

Apache! Zine-ne ce s-a intamplat! Eu nu eram pe site atunci. Sunt curioasa sa ascult povestile oamenilor!

| MrsEinstein a răspuns (pentru Apache):

Văd că eşti foarte popular, amice.
Ce le-ai făcut?!

| Apache a răspuns (pentru MrsEinstein):

Habar n-am ....sa fac oamenii sa ma placa e chestia la care ma pricep cel mai putin
si @klews, discutiile obisnuite dupa ce un user devine expert...

| Klews a răspuns (pentru Apache):

Care discutii? Eu nu sunt expert.dar, dupa cum zici...Nu mi-as dori sa fiu. Imi place sa ascult si sa si vorbesc.

| MrsEinstein a răspuns (pentru Apache):

Oh congrats.

| Musique a răspuns:

Ăăă,da?

| AikkoxD a răspuns:

Iau eu diafragma.

| Autumnfeelings a răspuns:

Asta chiar vreau să o văd.

| Xtadelo a răspuns:

hee hee

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Bună asta! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apache la conducerea Romaniei?! Care se baga...primiti 1000 funde si rank de senior!

| Aneurysm a răspuns:

Ăăă, Apache, vrei să fii noul conducător TPU?