| elasexygagica a întrebat:

Ar fi super, nu? http://i.imgur.com/AoRMz.png

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Tare!

18 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Problema adevarata nu este ca elexagagica face comircuri ...ci ca o face mai bine decat marea majoritatea celor care fac comicuri :]

| Cretaker a răspuns:

>elasexygagica
>comicuri

ok... ok.

| Elena1234456 a răspuns:

Elasexygagica face comicuri? :O:O
Lol!

| Deyutza a răspuns:

Daa si tuh faci comicuri...de fapt cine nu face comicuri in ziua de azi?
cat despre comic e tare *sarcasm desigur*

| rockelle75 a răspuns:

Ahaa...si eu is bunoaca :))
da` mai bine puneai intrebarea in rubrica 'patul'
*face asa :>:>*
bafta! :D
http://i.imgur.com/yOz9S.png
:))

| AndaWest a răspuns:

Ela eu credeam ca tu numai te prefaci ca esti proasta dar ma faci sa imi schimb parereastraight facete-ai apucat si u de mazgalitrolling eyes

| HaruhiFujioka a răspuns:

Nu! Deloc!

| LaMLaMlaMa a răspuns:

NUUU! Mai sunt copii pe aici

| dsadasdsada a răspuns:

Nu, nu ar fi super.Adica hello majoritatea nu suntem aici ca sa ne'o tragem. straight face

| dsadasdsada a răspuns:

@rockelle. tu pui fata aia la fiecare comentariu dat? waiting

| Savy a răspuns:

Asa-i ca esti o fetita fara creier pe care o mananca? Atacul hormonilor copilas?
http://blog.savy.ro - daca te regasesti acolo sa nu te miri, ba sa-ti fie rusine

| BlackRainbow a răspuns:

Depinde cum definesti tu cuvantul "super"...

| NaNe_8041 a răspuns:

Mai proasta de atata nu poti sa fi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N`ai precizat ce culoare au chilotii tai favoriti.
eu presupun ca sunt rosii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimfomana inculta.

| alex2011 a răspuns:

Elasexygagica esti tare tu ar trebui sa ii faci inaugurareawinking

| kikycris98 a răspuns:

Naspa... mi s epare mie sau tu crezi ca daca pui niste prostii o sa le placa la toti las-o mai moale serios