| LisaJulie a întrebat:

Ar fi asa de rau daca toata clasa politica s-ar muta definitiv pe o insula pustie?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De unde atata rautate, lailalalala
Cata dragoste am pus antoate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa, si care ar fi scopul acestei mutari?

| LisaJulie explică (pentru suntserios):

Sa presupunem ca vor sa renunte la politica!

| suntserios a răspuns (pentru LisaJulie):

Cum 50% din votanti au ales la ultimele alegeri acesta clasa politica, daca dispar toti, cei 50% vor vota alta clasa politica asemanatoare. Cerc vicios.

| Mosotti a răspuns:

Nu ajuta cu nimic, ori conduc de acolo la fel daca au beneficii si pe insula aia, ori vin altii aici la fel ca ei, e tot una unde ii trimiti.

| MistarGoGu a răspuns:

Sa-i trimitem în SUA sau Japonia sa-i aducă în 30 de ani la nivelul nostru!

| simplaexsistenta a răspuns:

Ar fi tare bine.

| andreierdna91 a răspuns:

Nu ar fi bine!
Ar cere de 10 ori mai multi bani de la stat sa poata face "naveta" de pe insula pana in Bucuresti sa poata "munci".