| RockLegend a întrebat:

Aratati-mi o poza care sa ma scarbeasca rau. cel care ma face sa vomit primeste funda(da, intrebarea are rost)

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
| andrei62 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres dar ai grija s-ar putea sa ramai traumatizat pe viata :D

| Criiiiiiiis a răspuns:

Uita`te la avatarul tau!
La mine a reusit.

| pinguinuVerde a răspuns:

Cele mai scârboase? Bine dar să nu dai vina pe mine după :)

uite : http://2.bp.blogspot.com/......socant.jpg

http://ionutz7magnificul.sunphoto.ro/poze_scarboase/31217856

şi uite şi un video bonus : www.BowlGirl.com.

*se aşteaptă să primească zeci de stupizi şi ca bonus şi pentru ea, suspendată*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte scarboase imagini mai ales aia a lui Kazimir serios, foarte scarbos...

| AudImagini a răspuns:

Dă pe goagăl MUSTARD SNACKS şi i'm feeling lucky

| AudImagini a răspuns:

Oare dacă îmi fac poză când mă cac devin şi eu faimoasă?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exemplar de baiat nervos laughing
* casca si nu il baga in seama, merge linistita sa se uite la trivia amuzante*

Răspuns utilizator avertizat
| Bizzareq1 a răspuns:

M-ați scârbit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai, gata cu cearta PaaCee!

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

@PisikutzaAnimeUrasteComicurileCuAnimale iar tu genul de pitipoanca retardata mintal care se culca cu primul venitwinking

Întrebări recente