| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a întrebat:

Are cineva swag? Pentru ca am nevoie.

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Eu cu dolan suntem mai valorosi decat 10 nixoni, fiecare.

21 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un coleg de al meu ii spunea :
" Society We Are Gay "
laughing

| CristinaSNC a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor) creativ

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

A auzit de la mine!

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Pe dracu laughing.
Ai impresia ca eu stau sa-ti urmaresc tie raspunsurile?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa zic toti, dar primul lucru pe care il fac cand intra pe TPU este acela de a imi accesa profilul si a rade ca spartii la fiecare raspuns plin de amuzament pe care il ofer.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Atunci crezi prost laughing.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ala din poza ta de profil este unul si acelasi cu cel din poza mea de profil.ai observat?straight face
doar ca cel din poza ta e mai vopsit

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

As comenta ceva,dar o sa zica lumea ca-s un pic rasista laughing.
Mno, deci... Nixon e o frumusete rara. Tatuaje, pierce, freza love struck si mai ales cum canta big grin... Pe cand uratenia ta nu face altceva decat sa ma sperie.

Ps. Prima data am citit " SanduCiorba", nu "SanduGillbert".

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nixonlaughing.asta e nume de tigan, cel mai autentic nume de tigan pe care l-am vazut.
In poza mea si-a scos pierce-ul si si-a ascuns tatuajele, iar vopseaua de par s-a decoloratstraight face

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru SergiuBoss11):

Il accepti pe Uncle Dolan Duk, in inima ta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Ma prefac ca nu am citit ce ai zis despre Nixon! straight face
Da...L-a dat la fiare vechi si parul... Nu s-a mai spalat si de-aia.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Il iau pe Dolan, el isi pune pierce in cioc, eu in nas apoi facem un selfie ca sa pui poza ca lumea la avatar, nu vrajeli!

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

De parca l-as lasa pe Nixon sa se apropie de voi laughing.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru SergiuBoss11):

Ok, dolan duk accepta.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Parca erai PedoDolanDuk. daca te accept in inima mea, cine stie ce ii fac conquetei?sadEu as vrea, dar facem parte din lumi diferite, incompatibilesad.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Exact laughing. Nixon nu isi permite sa cante cu taraful laughing.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar trebui sa facem cu pozele noastre de la avatar o imagine amuzanta
INAINTE SI DUPA(poza ta inainte si a mea dupa)

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Nu ma bag.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică (pentru SergiuBoss11):

SanduGilbert&DolanDuk sunt cei mai tari confirmed.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu cu dolan suntem mai valorosi decat 10 nixoni, fiecare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ratusca cea urata.laughing

| DirviziuQ a răspuns:

Nu. Ia mai bine mananca un ciolan.