| ☺♥Love♥☺ a întrebat:

As vrea sa merg undeva cu verisoara mea, dar parintii nu ma lasa.De ce credeti voi ca ei nu ma lasa? Cum as putea sa-i conving?

Răspuns Câştigător
| (0$t!n@ a răspuns:

Pai esti prea mica si nu au incredere in tine ar trebui sa le dai exemple(ex. uite mami colega mea maria a plecat in vacanta la mare doar cu clasa lasa-ma si pe mine promit ca o sa fiu cuminte si daca o sati zica matusa ca nu sunt atunci sa nu ma mai lasi nici unde pana nu mai cresc) cred ca asa ii vei convingewinking bafta!

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Păi undeva ala ce înseamnă? Câţi ani ai şi câţi ani are verişoara ta?

| ☺♥Love♥☺ explică:

@Far away vreau sa merg cu unchiul, matusa si verisoara mea la pitesti sa ma joc acolo o saptamana. sau mai mult la casa unchiului meu.Am aceeasi varsta ca a verisoarei mele adica 10 ani. dar sunt mai mare cu 4 luni.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Păi ţinând cont de vârsta ta, probabil părinţii tăi se gândesc să nu îţi deranjeze rudele pentru că o săptămână e ceva. Poate îşi fac griji, pentru că ei nu vor fi acolo să te supravegheze. Dacă vrei să faci ceva, vorbeşte cu unchiul tău să discute cu părinţi, numai aşa poţi rezolva ceva. Nu e suficient faptul că tu vrei, aici.Baftă!

| virginia_9154 a răspuns:

Daca eram in locul lor, nici eu nu te lasam, sincera sa fiu, n-as fi avut prea mare incredere, ...si decat sa risc sa-mi pierd copilul,...

| ItzRivenGod a răspuns:

Du-te la ei mai tot timpul si striga te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog!

| RUMBURAK a răspuns:

Cu un magnum 45.

Întrebări recente