| juniper a întrebat:

As vrea sa stiu ce parere aveti despre episodul asta din Jack? Eu pur si simplu cad de pe scaun la minutul 2:40. Mai ales faza cu suportul de nuci de cocos.
http://www.youtube.com/watch?v=h0UufF40e6Q

Răspuns Câştigător
| retouchan a răspuns:

E foarte frumos si amuzant!
Mie mi-a placut foarte mult... dar imi pare rau ca au scos desenele astea eu cu un prietenam facut un canal pe youtube FoxKidsChannel si acolo bagam doar desenele care erau pe FoxKids! Iti dau link`ul si daca vrei poti sa vezi desenele vechi! http://www.youtube.com/user/FoxKidsChannel
In fiecare saptamana apar 2-3 desene noi:)

4 răspunsuri:
| iuandfto a răspuns:

Foarte dragut!
Mie imi placeau foarte mult cand erau pe Jetix!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misto

| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

Inainte erau desene adevarate. acum nu mai gasesti un desen animat mai nou si mai bun mai sunt cateva desene interesante dar in rest... mi-e dor sa mai vad vreun desen cum era inaine. ce frumos era!

| Cars a răspuns:

E comic mie imi place!