| crysstian a întrebat:

Asi dori si eu niste bancuri super tari cele mai buna funda

Răspuns Câştigător
| RainOfColors a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? q=Bancuri+Super+Tari
Sper ca te-am ajutat.

| RainOfColors a răspuns (pentru RainOfColors):

Scuze, fara spatiu intre? si q : Http://lmgtfy.com/? q=Bancuri+Super+Tari

| RainOfColors a răspuns (pentru RainOfColors):

Oh, iar face asta. Eu tot sterg saptiu`ala si el tot aparecrying Ma rog, stergi si tu spatiu`cand il scriibig grin

| RainOfColors a răspuns (pentru RainOfColors):

Spatiu`* Nu saptiulaughing

7 răspunsuri:
| Dayana12345 a răspuns:

Intr-o dimineata, profesoara ii da de tema lui Bula sa primele 3 litere din alfabet.Blula ajunge acasa, si cand sa intrre pe poarta, Strula-i spune:
-Vi sa facem un fotbal?
Bula spune:
-Nu pot, trebuie sa invat primele trei litere din alfabet.
-Lasa, ca te invat eu!
Blula lasa geanta si merge linistit la joaca. A doua zi la scoala profesoara ii spune lui bula sa zica primele tei litere din alfabet. Zice Bula-n soapta:
-Bai Strula, ai zis ca ma inveti!
-Da, da! Cum faci cand mergi la dentist?
-Aaaaaa!
-Cum face oaia?
-Beee!
-O murit maicata!
-Ce?

De ce arunca oltenii vaca din avion?
Ca sa faca lapte praf.

Profesoara:Bula ce e patria?
Bula:Nustiu!
Profesoara:Gheorghe ce e patria?
Gheorgetongueatria e mama mea!
Profesoara:Bula acum stii ce e patria?
Bulatongueatria e mama lui Gheorghe!
Profesoara:Nu, Bula patria e si mama ta!
Bula:Aaa deci sunt frate cu Gheorghe?

bula si strul se duc la un hotel:
strul:aveti o camera libera?
da avem doar la etajul 83
bine o luam
ajung la etajul 15 bula zice :bai strul
strul:lasa ma ca imi zici cand ajungem sus
si tot asa pana la etajul 83
strula:zi ma bula
am uitat cheile josung la etajul 75 si bula zice:bai strul
strula:lasa ma ca imi zici jos
si tot asa la etajul 50, 25, 10 si asa mai departe
strul:ce-i ma?
bula:tu nu stii ce e aia GLUMA!

bula isi bate joc de un politist politistul:da-mi numele si prenumele tau Bula: Tu esti nebun? Si pe mine cum o sa ma mai cheme?

Bula si cu mamaia lui se duc la magazin
El gaseste 1leu pe jos
-Mamaie pot sa il iau?
-Nu Bula ce este pe jos pe jos ramane
mai tarziu gaseste 5lei
-Mamaie mamaie pot sa-i iau?
-Nu ma ca ce este pe jos pe jos ramane
Apoi mamaisa cade in fantana
-Bulaaaaaa scoateme de aici
-Nu mamaie cei pe jos pe jos ramane

Cum poate sa stie un necunoscut ca doi oameni sunt casatoriti?
- Poti sa banuiesti asta daca cei doi urla la aceiasi copii.

Un sef ajunge la birou dimineata cu fermoarul de la pantaloni desfacut. Secretara, nestiind cum sa-l puna in tema direct, il abordeaza:
- Sefule azi dimineata, cand ai plecat de acasa, ai inchis usa de la garaj?
Fraza nu a avut darul sa-l lumineze asa ca tipul a intrat in birou un pic nedumerit. Se aseaza el la birou, incepe sa-si vada de treaba si vede prohabul desfacut. In momentul respectiv are o revelatie referitor la spusele secretarei asa ca se gandeste sa o necajeasca un pic. O cheama in birou sa-i aduca o cafea si o intreaba:
- Cand ai vazut usa de la garaj deschisa mi-ai vazut si Jaguarul? Secretara, zambind un moment raspunde:
- Nu, sefule. Tot ce am vazut era un Mini cu doua cauciucuri desumflate

Intr-o zi Bula si Strula sau dus sa vaneze lei in padure.Vad ei un leu trag in el cu tot ce au dar mereu rateaza.vazand ca nu mai au gloante au inceput sa fuga
Bula a fugit si s-a ascuns intr-o cabana.Strula neputand sa intre a fugit in jurul cabenei.(cu leul dupa el).
--Intra ma in cabana ca te prinde leul! spuse bula.
--Numi fac griji.Sunt cu trei ture in fata lui.

BULA:Bunicule, cine a inegrit Marea Neagra?
BUNICUL:Alta intrebare mai interesanta n-ai gasit?
BULA:Ai dreptate...Atunci,spune-mi cine a omorat Marea Moarta?

La scoala elevii au primit tema sa scrie o compunere cu titlul: ''Daca asi fi miliardar''. Toti scriu, numai Bula nu scrie.
- De ce nu scrii? este intrebat de catre profesoara.
Bbula, foarte calm:
- Imi astept secretara.

Funda? Daca se poate si vot?

| EdyJm3k3ru a răspuns:

Era odata bula de intai aprilie si vroiasa sa faca o farasa de na-ea cui ...sa dus lka masa si i-a zis: mama mama vino repede ca sa spinzurat tata in garaj! se duce repede masa in garaj:bai bula da nu-i nimeni aici....pacaleala de intai aprilie tata e spanzurat in podlaughing