| Comeandtellmesomething a răspuns:

Da,cum poate să se pună cu Chuck Norris varianta TPU?

| Bya132 a răspuns:

*scoate furca*
Pe el...
*evil face*

| Musique a răspuns:

De fapt, ii e ciuda.

| NoChanceForUs a răspuns:

Și hamsterul gigant învelea directorul cel gras în cacao.
http://troscinol.files.wordpress.com/2011/10/divinecomedy-inc.png

Răspuns utilizator avertizat
| MyObsession a răspuns:

Glume proaste.
Nu poti scrie asa.black arial pe TPU.
Replica de copil de 10 ani.
Nu se preface,ci e prost.
Doar e categoria comics si.straight face
Daca avea ceva cu tine, dar cred ca nu are o rezolvati in privatstraight face
Mai mult el s-a facut de ras, ci nu tu.
Om invidios pe tine.

| NumePublicAnonim a răspuns:

Incearca sa ignori prostiile pe care le zice despre tine.Nu merita sa te certi cu toti prostii pentru nimic. big grin

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Se dă in spectacol.

| ReallySomebody a răspuns:

Ti-am mai zis de mi de ori ca nu e prost, doar asa e genul lui, chiar nu intelegi rolling eyes (nimic nu e adevarat din ce am scris)happy

| CastorR a răspuns:

Http://www.TPU.ro/......sss-funda/
Adevarata intrebare...
Ce copil ofticaT.

| WhiteWolf7 a răspuns:

Se numeste "cretinatate" si apare deseori la copii cu varste cuprinse intre 10 si 12 ani, dupa in putine cazuri, se estompeaza aceasta boala grava de creier care consta in trolling, prostie excesiva si asa mai departe.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Un lucru e sigur, foloseste chrome si a editat in notepad dupa ce a dat printscream. laughing

| Bitzy a răspuns:

E prostlaughingNici nu stie sa editeze cevastraight face

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Pfff pute a gelozie pe aici.

| hellgirlmonster a răspuns:

Asta-i prost si nu se preface. big grin