| chiftelutacrocanta a întrebat:

Astazi dorm pe jos pe saltea, pentru ca m-am plictisit sa dorm in pat zilnic, e prea monoton asa ca voi mai schimba locul din cand in cand, altadata voi dormi si sub pat chiar cu lampa, chiar si maine nu voi manca la masa, voi manca pe jos ca arabii, si voi face baie cu spume, si alte chestii noi, ca m-am saturat de aceleasi zile monotone.Chiar si lucrurile astea banale, cum ar fi mancatul si dormitul in acelasi loc devin odata monotone.Voi aveti obiceiul sa mai schimbati obiceiurile astea banale ale zilei, sau nici nu va dati seama de monotonia lor?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai grija cu lampa sub pat.

| RAY a răspuns:

Eu dorm in sant mort de beat pana vine dupa mine nevasta sa ma aduca in casa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oameni se schimba mereu si vreau ceva nou exact de aceea noi vrem sa facem ceva neobișnuit câteodată, nevoia sa fi anormal poate happy

| EneCristian a răspuns:

Gandeste-te ca stau intr-un mediu rural deci se poate mai rau si da incerc sa schimb monotonia dar e cam greu.

| Vlach a răspuns:

Maine ce vei face? vei dormi in masina de spalat? vei manca cu aborigenii pe varful unui vulcan? vei sta cu papucii pe cap? vei manca nori de vase? ce vei face?

| RAY a răspuns (pentru Vlach):

Big likeeeeeeeeee

| milkie a răspuns:

Vezi sa nu se sparga lampa si sa nu dai mancare pe jos.

Întrebări recente