| 141414 a întrebat:

Astazi o pisica a încercat să îmi fure poșeta din casă. Ce spune asta despre societatea în care trăim?

Răspuns Câştigător
| Eroare404 a răspuns:

Asta spune ca suntem o tara de hoti.

| 141414 explică (pentru Eroare404):

Ce trist sa pui o fundita pe astalaughing

4 răspunsuri:
| UzOm a răspuns:

Că fumatul excesiv de iarbă dăunează grav sănătății, în special creierului.

| 141414 explică (pentru UzOm):

Asta as fi raspuns si eu, dar as fi zis legale, nu iarba, dar totusi chiar m-am trezit cu o pizica in casa tragand de poseta mea si am vazut o metafora in asta - poate de la iarba, iarba te face sa gandesti mai multlaughing

| Bogoros_Andrei_1999 a răspuns:

Inseamna ca e o pisica independenta de culoare