| MirunaLăv a întrebat:

Ati auzit de Ecoli? De vrirusul Ecoli? Ce parere aveti? suntem in pericol? P. S:scuze categ e mai vizitata

6 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

E un semn sa nu mai mancam legume

| Musique a răspuns:

Mancati castraveti, si faceti diaree
nu mergem la scoala...
stam, pe TPU
mancati castraveti...

| giuly a răspuns:

Oricum legumele mă sperie. Se uită aşa urât la mine...

| MiHaI a răspuns:

Inca nu se stie dar cel mai probabil nu va ajunge in tara noastra

| Reew a răspuns:

Da,este virusul pe care il avem cu totii atunci cand avem fobie la scoala o_O

| XLilSmileX a răspuns:

Eeee **** e-coli. Probabil ai auzit de gripa aviara, gripa porcina si gripa vacii nebune...Deja imi e rau de populatia asta care nu vrea decat BANI! Cum castiga ei bani?

Probabil ai auzit de Bill Gates (inventatorul Windowsului). Ei bine el a observat ca nr populatiei creste f mult si vom epuiza resursele pamantului.Si ce i-a trecut prin cap? Sa creeze vaccinul (antigripal, de cancer de col uterin etc.) care nu te omoara pe loc. Doar ca instaleaza in tine o boala care pe parcursul anilor evolueaza Sau agraveaza o alta boala.

Eu te sfatuiesc la modul cel mai prietenesc sa speli bine castravetii si daca e sa ii cureti de coaja.

Nu zic ca nu e nici un virus in castraveti. o fi... dar nu a rasarit asa de nicaieri. Tot guvernul a pus ceva in ei ca sa cumparam medicamente si vaccinuri angry