| anonim_4396 a întrebat:

Ati auzit pina acum de entorsa la amigdala? cica e o boala noua aparuta la unele fete

3 răspunsuri:
| tarziu a răspuns:

Eu am salvat cateva fete de la inec... chiar si acum imi sunt recunoscatoare

| MidnightLady a răspuns:

Nu, dar am auzit ca multi vor sa-si scoata amigdalitele, apendicita si altele. Mai sa fie, le-or scoate din dictionar sau de unde?

| lavi54 a răspuns:

Nu, n-am auzit dar sa stii ca multe persoane s-au operat de apendicita doar de distractie ca n-au avut ce face