| Pamflezistul a întrebat:

Ati citit pamflezia (pamfletul) "The ridzi-ridzi song"? In rolurile principale: Monica Iacob-Ridzi si Catalin Tolontan. Povestitor-autor... Pamflezistul. :)) Link pentru pamflezie: http://www.alinfarcas.ro/ Lectura placfuta!

Răspuns Câştigător
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Buna pamflezia... dar ea o citeste? iar daca ar citi-o, ar deranja-o sau ar face-o sa roseasca? nicidecum... daca ar fi avut bun simt n-ar fi furat cu nerusinare... dar tot e bine...cativa dintre noi se bucura de "biciuiala" pe care i-ai tras-o! Pacat de aceasta tara frumoasa si darnica...ne-am batut joc de ea, iar cei de"sus" isi bat joc de noi, fara rusine...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mie mi-a placut dar vezi ca pe situl asta astia nu au renuntat cenzura...happy

| CrucifiedCountess a răspuns:

Ridzi-Ridzi, bye-bye…
Ridzi-Ridzi, ce mai stai?
Ridzi-Ridzi, bye-bye…
Dispari Ridzi din Serai!

Întrebări recente