| CokoStar a întrebat:

Aţi cumpăra un tablou cu chipul lui Justin Bieber? http://www.tablouri-de-vis.ro/......in_bieber/

Răspuns Câştigător
| LolNope a răspuns:

*pitzi voice and face on*
Daca ii punea mai mult blush,putin gloss si poate chiar si putin rimel,il luam,ca tare secsi mai arata fata asta!
*pitzi voice and face off*
Dap, mama mi-a dat cealalta tabla de darts la gunoi, era prea rupta(era o poza cu Rebbeca Black).

15 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Niciodata nu ai suficienta hartie igienica...
re-edit : 30 de euro?!?!? ...sa si-l bage-n cur ...la propriu

| Bogdanux a răspuns:

L-as pune pe perete, asa intr-o rama frumos.As lua sageti de darts si multe cutite si mi-as chema prietenii sa ne distram. Apoi l-as arunca la gunoi sau i-as da foc.

| LoL a răspuns:

Right.chiar ma intrebam cum de nu ati inceput cu JB din nou...

| Șâret a răspuns:

Nu! De ce aș vrea așa ceva?!

Am deja unul!
(p.s.: paranteză cu multe cuvinte)

| SaintJimmy a răspuns:

Ar fi mai mult decât perfect ca placă de darts!
(30 de euro, ce mama dracu'?)

| BlackVeil a răspuns:

Si-a irosit talentul pe cartita aia obosita... straight face

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Mai bine mi-aș da cu spirt in ochi decât sa văd așa ceva...

| Narcis2007 a răspuns:

E mai urat decat in realitate...

| ILuvBondVagaBond a răspuns:

Esti diabolica cumvaa?

| IulianAndrei a răspuns:

Daca materialul, panza, ce satan o fi moale, da, pentru ca am fundu' mai sensibil si nu ma sterg la fund cu orice smirgheluri [-x

| BadLuckBryan a răspuns:

E bun de pus ca pres la intrare.:-x

| hiphoph4ever a răspuns:

laughing cu fernando de la caransebes nu face nimeni tablou laughing... cred ca e bun ca laxativ daca-l tii in baielaughing)

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

As cumpara ca sa-l asez deasupra semineului, ca pe un animal impaiat:X.

| RainbowAndra a răspuns:

Nu, n-as cumpara. Tu?