| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a întrebat:

Ati incercat vreodata cutiile alea care seamana cu cele cu guma de mestecat si cand tragi de clapita sa scoti "guma " curenteaza? Cum vi se pare? Eu am incercat si nu mi-au placut

Răspuns Câştigător
| LaMLaMlaMa a răspuns:

Logic ca nu iti place, caci te curenteaza si te sperii pe un moment.Este un lucru ce te ajuta sa faci o farsa unui prieten sau unui coleg.Nu este numai cu guma, este si cu un pix.Mi-a facut o colega farsa cu pixul, si am ras cu lacrimi la ce fata am facut ca m-am speriat (m-a filmat o prietena).

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mie-mi place.

| AikkoxD a răspuns:

Nici nu ştiu ce-s alea.

| Polaris a răspuns:

K fata ai loool hahahahjaja

| Cristianne a răspuns:

Da.Nu văd ce-i așa special la ea.

| Pufi1999 a răspuns:

In excursia de pe vremuri si-au luat copiii si nimeni nu vroia sa traga (ca vai! se curenteaza) si atunci le-am, zis: "Da ca incerc eu, cat de tare ma poate zgudui! " Acum imi paRE RAU CA AM FACUT ASTA.

| Mariinaa a răspuns:

Pe bune, invata sa pui intrebari la categoriile care trebuie. M-am saturat deja, vin aici sa rad si eu si gasesc. ASTA!

| girl99as_7693 a răspuns:

Dapz.
Haiossmug

| robijam a răspuns:

Nu-mi adu aminte crying. GUMA AIA E MALEFICA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda am priimit si eeu farsa si da i amuzant

| Ţăpeşu a răspuns:

Nu mai populaţi categoia, vă rugăm, cu întrebări de genul ăsta. Cum au mai fost întrebări, citez: "Am lins kiin3l3 in f00nd si mah dohare rha00 bh00rta. ahm rhamas insarkinhata?"

| teonel2 a răspuns:

A fost misto.tongue