| anonim_4396 a întrebat:

Ati observat ca cine e sa aiba stupid la raspuns sau nefolositor, are 4? Adica, un raspuns :
0 folositor
4 nefolositor
0 amuzant
0 inteligent
4 stupid.
DE CE?!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Pentru ca e un singur dobitoc, care are 4 conturi si care da stupid aiurea!
bineinteles pe stela o mananca la pasarica de noi!

18 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Sauuuuuuuuuu 4fol, 0nef, 4amz, 4int, 0stp. http://i732.photobucket.com/albums/ww326/chupacabraluvsyew/fhjdfhgiuh.png
4 ciori amputate lucrează în grup, s-ar putea să fie aceiaşi tipi care raportează în prostie. Deci dacă se află cine dă stupizii, se află şi cine raportează
-later edit-
Şi, evident că le place de ReeDcss http://i732.photobucket.com/albums/ww326/chupacabraluvsyew/etcetcetc.png pfff

| Bya132 a răspuns:

Iti zic eu de ce...
pentru ca cineva ne tradeaza happy

| Bastet a răspuns:

Zic doar atat:ia de la basescu!

Răspuns utilizator avertizat
| pinguinuVerde a răspuns:

Pentru că au ură pe noi!

Huooooo! Comuniştii!

bleah...ia să vezi că eu aici.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din lipsă de preocupare!
Pa, pa.

| Pisicuța a răspuns:

Cineva are 4 conturi thinking Unde e DetectivulTPUro?!

| Pisicuța a răspuns:

@Mufla decii nu doar mnm il place pe ReeDcss (Reedy knows what Ițm saying...a fost o conversatie interesanta cu Reedy ieri O_o)...Cum i-am zis lui si ieri,"Tu ai un admirator, si eu ce sunt, branza mucegaita?!"

| Serena1993 a răspuns:

Basescu,boc si udrea au cate 10000 de conturi pe fiecare siteoh go on
sa te uiti si pe youtube sa vezi ce rahaturi sunt acolo.

si da.si eu am primit 8 nef si 8 stupid si ma pis pe aia care au dat.deaia nu mai ninge afara ca au dat ei stupid.
ma pis pe stupidu lor.

| Serena1993 a răspuns:

Cine dat stupid? se vede ca nu vrea sa rasp[unda ca sare TPU cu gura pe el
frate.traim in Romania.
la ce sa ne asteptam?

| AndaWest a răspuns:

Astea sunt detalii, nu merita discutate

| unknown3243 a răspuns:

E vina lui Basescu.

| theorizer a răspuns:

Cineva se joaca la butoane
nu, mai, nu la butoanele de vot, eu ma refer la ale' pe care daca apesi iti ies 6 sau 7 voturiwinking

| ruxi a răspuns:

Ca se cred smeeeeecheri cool!

rolling on the floor

| StupidANDContagious a răspuns:

De 3x femeie.

| Leon a răspuns:

Banuiesc ca logica e ca stupiditatea e si nefolositoare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Muflă, ai dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ruşine Dinu Patriciu!

Întrebări recente