| edwardedward a întrebat:

Ati observat ca ieri nu a fost niciun nor pe cer? Azi am vazut cativa dar abia se vedeau.
P.S. Nu-s meteorolog.

10 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Vinerea e zi rezervată împerecherii.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, fix asta am făcut eu toată ziua...am stat să văd dacă e vreau nor pe cer...lol

| Geanin a răspuns:

Stiu si mie mi se mai intampla asta pe taramul Ooo. Dar ia un sugativ, natural, efect sugativ.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine a bătut vântul.
Şi a şi plouat.
Mă simt mai bine, acum că ştiu că nu suntem din acelaşi oraş.
Yay.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, eu te-am facut sa crezi asta, de fapt afara e ceata si cainii salbatici ce te urmareau ieri aproape ca ti-au rupt usa camerei, in maxim 5 minute vei fi devorat iar dupa aia sufletul tau va fi al meu. laughing

| edwardedward explică (pentru anonim_4396):

Ce ai mancat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru edwardedward):

Slanina imbibata in miere, cu garnitura de carbuni si am baut niste benzina. Casa moara fetili...

| edwardedward explică (pentru anonim_4396):

Dar ce foame ti-a mai fost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...eram prea ocupata sa fac nu stiu ce..am uitat
Byeee

Întrebări recente