rroxi44
| rroxi44 a întrebat:

Ati vazut acest filmulet?
http://www.youtube.com/watch?v=P9Fyey4D5hg
Nu-i asa ca v-ar face placere sa aveti asa ceva? Eu sunt deja fan!

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

N-am vazut pana acum filmuletul dar este nemaipomenit, mi-a placut in mod deosebit.
Eu l-am denumit "catelusul harnic" si am mai observat ceva ca, el era rasplatit dupa fiecare "fapta" buna pe care o facea, la noi rasplata se asteapta cam mult, ori nu apare niciodata.
Cu un asemenea companion in casa, sigur ca nu m-as mai intalni cu sosetele sotului raspandite pe ori unde.
Bravo Rroxi44, ma inscriu si eu fanul nr. 2 al acestui animalut dragut.
Intrebarea este, cum de a putut fi invatat sa faca atatea lucruri? cand, sunt multi/multe bipezi/bipede care, intr-o viata de om, nu se invata sa faca ordine in jurul lor. Este o arta sa faci asa ceva, mai ales ca, in mod nejustificat, poarta denumirea prozaica de "dobitoc", inseamna ca are minte destula, mai multa decat cea a unora dintre noi.
Multumesc pentru ocazia de a ma distra si pentru posibilitatea de avea o introspectie de genul celei la care am facut referire in raspunsul ****.
O seara placuta si multa sanatate.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

O da! Asa un catel e bun la casa omului. big grin
E super dulce si foarte harnic. Probabil, a fost nevoie de ani de zile, ca sa-l dreseze.
@rroxi44, mersi, ca ne-ai facut sa zambim!

| Malvina24 a răspuns:

Waw e super il ador imi place mult de el e tare dragalas... vreau si eu un caine de asta sa ma ajute la curatenie laughing

| Mihaelaa98 a răspuns:

Bai deci asta e prea tare daca as avea un caine ca asta ar fi preaa tare
Oare cum lo fi invatat sa faca asta eu nici sal invat sa seze nu stiu dapoi alceva rolling on the floor)

| xXBernaXx a răspuns:

Da... E super acel caine. Mi-as dori foarte mult unul care sa faca multe lucruri prin casa si sa nu mai urle mama dupa mine sa fac diferite chestilaughing. Pe langa ca este bun si face tot ce vrei mai este sifrumos.:X As vrea sa am asa un caine.happy Si eu sunt un fan! Funda?

| ATHOS a răspuns:

Asa-i ca tinand cont de dimensiunile mele as putea face mult mai mult?

| deese a răspuns:

Intr-adevar, cred ca oricui i-ar placea sa aiba un catelus ca el, care sa faca toate treburile din casa.happy

Întrebări recente