| Imtheoneinvented0 a întrebat:

Ati vazut meciu Romania-Bosnia? Cum vi s-a parut?
De nu era Marica/Rusine de noi era/Si asa suntem ratati/Ne-au batut niste rahati/Mutule tu esti de vina/Ca ai luat sibutramina/Fugeai ca o domnisoara/Si ratai cu poarta goala

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Încă o dată România ne-a demonstrat că este "cea mai tare!"

Baftă!

| AudImagini a răspuns:

Ăăăăă... Eşti sigură că nu ai greşit categoria?

| EvangelineDS a răspuns:

M-am uitat si eu cu toate ca is fata...laughing da din pacate noi am pierdut cu 2-1 si asa a trebuit sa il aud pe taicamiu cum injura toata dar toata noapteaa...*adoarme pe tastaturaaaaaaaaaaa*

| anyia a răspuns:

Am vazut meciul si nu Mutu a fost de vina. Dar asa suntem noi, romanii, mereu dam vina pe cineva. Au jucat si ei cum au putut, ca doar nu te asteptai sa bata cu 5-0!

| Meluma a răspuns:

Ne-a batut o tara care este cam cat un judet de-al nostru.