| Pamflezistul a întrebat:

Ati vazut videoclipul melodiei-pamflet (cuplet) "The ridzi-ridzi song", melodie ce-mi apartine mie (Pamflezistul)? TREBUIE sa-l vedeti! =)) garantat! Click... si vizionati-l: http://www.alinfarcas.ro/

Răspuns Câştigător
| hashe86 a răspuns:

Omule ma inclin in fata ta
e prima oara cand iti vizitez pagina si nu mi pare rau.
m am amuzat teribil.
ridzi song va fi hittul verii

7 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Nu am reusit sa-l vizionez dar imi place melodia - ei i-ai trimis-o? Trebuie si, parca nu aveai piercing in sprinceana! cool

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Super. Mi-a placut tare. Si site-ul tau e tare dragut. O sa mai intru sa mai trag cu ochiu. Si sa spun trei cuvinte si despre stapan;-esti tare chipes.

| Kyky a răspuns:

Foarte tare si melodia, dar si site-ul. Tine-o tot asa! happy

cami
| cami a răspuns:

Ti-am spus ca ai talent, nu laughing?

auran
| auran a răspuns:

Nu ne cunoatem - din profilul de pe http://www.alinfarcas.ro/

| Regina23 a răspuns:

Pffff nu am putut

| Pamflezistul explică:

@auran - ne stim de mai demult?!
@hashe86 - merci de vizita! astept si eu sa devina hit... da` inca nu s-a intamplat. te mai astept.
@blonda_suprema - mercic de aprecieri! sa mai treci. in ce priveste "chipesenia" mea... daca zice un expert, eu de ce sa-l contrazic... big grin
@kyky - multumesc. ma bucur ca ti-a gadilat placut urechiusele. si privirea.
@cami - mi-ai spus, da. even so... "tell me more about my eyes!" tongue
@regina23 - de ce nu ai putut?

Întrebări recente