| Alynutzza_1477 a întrebat:

Ati visat vreodata ca dormiti?laughing
Eu am visat odata ca dormeam si ca am visat cevalaughingSerios am visat ca am visatlaughing
In fine intelegeti ce vreau sa zic nu? Voi nu ati patit niciodata asa?hee heehappy

Răspuns Câştigător
| yaVanilla a răspuns:

Da si eu am visat ca dorm si dua m`am trezit din somnu din vis si dupa din visul in sine
si a fost ciudat :-s

11 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Cel mai ciudat a fost cand am visat ca zbor...
Si dimineata m-am trezit cu curul in margaretele vecinului.

Răspuns utilizator avertizat
| Tourniquet a răspuns:

Si eu am visat ca eram medium si visam fel si fel de chestii. -_-"

| ๓ยเ a răspuns:

Eu da, ca yaVanilla

| Deea03 a răspuns:

Pai... nu

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Toti spuneti minciuni.

| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Eu am visat ca am visat ca fratele meu mai mic facea ceva ca foarceca in parul meu :s si cand m-am trezit m-am trezit mi-am pus exact mana pe par :s

| ElySiKazy a răspuns:

Si eu am patit de mai multe ori laughing

| Alleecs a răspuns:

Si eu

| Alleecs a răspuns:

Auzi ca minciunilaughing mno zi-mi motivu prin care tu crezi ca is minciuni...hai uimestema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai...doar 2 layere de vis? Eu am avut cel putin 7, mai rau ca in Inception big grin