| Wladutz a întrebat:

Ati vrea sa facem un concurs de comicuri si sa premiem comicarul anului 2011? Eu il organizez!

ANUNT;,, Pana pe data de 20-04-2011, sunt asteptati useri cu comicuri. Cel mai bine realizat si amuzant comic va fi rasplatit cu:vot, funda si va fi nominalizat ca:Comicarul Anului.

Conditii de participare:

1.Comicul sa fi facut in MS Paint.

2.Sa nu fie injurios.

3.Sa nu fie despre alte persoana(Justin Biber, Miley Cyrus etc.)

4.Sa nu fie de pe internt(facute de voi)

5. Data de expunere sa nu depaseasca 20-04-2011.

Va multumim!

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Cand am vazut conditia nr 2 nu am mai vrut sa particip...

| Lisa a răspuns:

Te bate stresu'

| αηηα a răspuns:

Exista categoria Comics

| PiluLă a răspuns:

Mdaoh go on

| OneMoreChance a răspuns:

Ce oameni rolling on the floor Doamne da-le minte

| XXXL a răspuns:

mah, tu ai auzit de Vatican? numai acolo este stat in stat tu ce vrei sa faci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai făcut eu un concurs: "TPU-iştii au TALENT", şi întrebarea a fost raportată. Nu o să ai şanse. Chiar crezi că te bagă cineva în seamă. Spală putina!

Întrebări recente