| anonim_4396 a întrebat:

Avem doi clovni pe TPU
http://www.TPU.ro/utilizator/divc
http://www.TPU.ro/utilizator/ctdi
Fiti atenti, imi urmaresc fiecare intrebare

Răspuns Câştigător
| CRETZULINAA_9710 a răspuns:

Ba esti neebuunrolling on the floorlaughinglaughingNu are altceva mai bun de facutwinking

17 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Lasati-o ma in pace

| Zăpăcita_7844 a răspuns:

Ooooouuu

Tipa asta e obsedata de tine
Chiar nu are ceva mai bun de facut decat sa urmareasca tot ce faci pe TPU

ce loser e! *isi face cruce * †

| HoneyCocaine a răspuns:

Jeez I don't want to see, tu ti-ai vazut de treaba, n-ai avut nimic cu nimeni pana s-a trezit Soareee aia sa dea ea tonu' la tiganeala straight face

| CiocolataCuAlune a răspuns:

Si noi ce ar trebui sa facem, mai "PISI"?

| VisSs a răspuns:

La ce intrebari pui cred si eu ca se amuza non-stop laughing
Scuze da vam urmarit cearta si ii dau dreptate lui Soareee.Esti dusa si te dai ceva ce nu esti.

| Lace a răspuns:

Eu cred ca acest user este putin cam frustrat sau pur si simplu isi doreste sa fie bagat in seama.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

VisSs adica?

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Soareee cine esti de fapt? avem noi doua ceva de impartit si eu nu am aflat?

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Soareee coate goale, de cand pana cand faci lumea proasta si pe ce tema? pentru ca nu iti plac intrebarile mele? vezi'ti fetita de treaba ta, cauta'ti ceva de facut. vad ca iti lipseste activitatea

| TheFeeye a răspuns:

Ce e rau in a avea fanii? :''>
Da-l incoace daca nu iti trebuie.

| melanya a răspuns:

Incearca sa o ignori.

| Yell0w a răspuns:

Eu nu iti urmaresc nici o intrebare kiss doar ca imi sar in ochi si nu ma pot abtine cand vad atata tampenie

| Yell0w a răspuns:

Nu avem nimic de impartit.Eu iti atrag atentia asupra faptului ca esti proasta dar nu reactionezi clar ai ceva la creieras

| Laurik800 a răspuns:

Ok