| Do_3377 a întrebat:

Aveti profesoare/profesori care fac diferente intre voi?big grin

11 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Nu exista cadru didactic, care sa nu aiba o anumita afinitate/afectiune pentru unii din elevii sai, iar diferenta fata de ceilalti din clasa se observa cu ochiul liber, fara o alta explicatie.

| Serena1993 a răspuns:

Pai. dalaughing
profa de franceza are 2 favoriti pentr ca ei raspund mereu. si nah i ia cu puiut. iubitu. wtflaughingdaca fac medittie normal. si cate si mai cate.laughing

| Bii26 a răspuns:

Bună
Nu cred.De exemplu la română ne mai numeşte pe noi, cei care mergem la olimpiadă să-i mai amintim câte ceva. Iar când predă are pretenţia ca noi să fim atenţi şi să învăţăm din clasă ca acasă să facem suplimentar.
Pa, pa
By Piţifiţă.

| Malvina24 a răspuns:

In ce sens diferente? Adica intr-un fel profii si-au ales 5-6 elevi din clasa cu care discuta si carora le dau atentie mai des din cauza faptului ca doar ei sunt interesati de scoala.Profii vor sa ii ajute si automat acestia au 9 si 10 iar la restul profii le dau de mila un 5 sau 6.Asta nu se cheama diferenta, ci ignoranta.

| SalutTpu a răspuns:

Pai da, prosti si destepti cam asa sunt diferentele facute de ei

| Onutzyk a răspuns:

Nu, din fericire.
Cred, totusi, ca prf de sport ma prefera mai mult pe mine si pe baiatul celuilalt profwinking
Oricum, pana acum nu am avut de suferit din aceasta cauzawinking

| Lucaci a răspuns:

Eu sunt preferata profesorilor deci nu zic nimic

| Deyutza a răspuns:

Da! pai toti au preferatzi! in afara de profa de chimie laughing

| Geanina a răspuns:

Pe noi (9d) profa de matematica ne tot compara cu cu cei din a sad:yawn

| Kittyyo a răspuns:

DA...Am profesoare care au elevi favoriti si parca doar ei exista in clasa. Ii alinta si tot felul...Si daca zici ceva ca nu e corect sar repede ca de ce comentezi.

| BabalGam a răspuns:

Mihule si de la 8-9 ia pus 10 in catalog, omule