| Minty a întrebat:

Aveti rabdare pan' la capat! Tocmai am vazut o intrebare despre droguri! http://www.youtube.com/watch?v=-zXVw-oFGSs

nu ca-s adevarate versurile;))?
astept raspunsuri sincere!

12 răspunsuri:
| Minty explică:

Alexdop21 o stiam de multa vreme, cred ca nu ai citit cu atentie intrebarea~!

| Minty explică:

Daca vi se par adevarate versurile?! nu era despre droguri si e la trivia!

| Minty explică:

However!

| Minty explică:

In fine, las'!

| Minty explică:

Era o intrebare daca ne plac drogurile!

| Minty explică:

Nu eu am pus intrebarea aia da mi s-a parut total absurda!

| alexdop21 a răspuns:

Minty daca abia acum ai ascultat melodia asta inseamna ca esti destul de micuta, dar nu conteaza ideea e ca e tare melodia asta, doar ca nu sunt de acord cu un singur lucru, drogurile au rolul lor intr-adevar in viata unei persoane, dar nu toate sunt bune, eu unu pot spune ca sunt de acord cu legalizarea marijuanei si drogurilor usoare, dar nu mai mult... Vena, nasul si pastilele nu sunt ok

| alexdop21 a răspuns:

Pai care era intrebarea despre droguri?

| alexdop21 a răspuns:

Da oricum nu inteleg treaba aia cu "tocmai am vazut o intrebare despre droguri" si imediat dupa aia link-ul de la youtube...

| alexdop21 a răspuns:

Minty si totusi ce legatura are cu drogurile? Ok melodia vorbeste de mai multe droguri, si e ok. Dar nu vad de ce ai spus "tocmai am vazut o intrebare despre droguri"

| alexdop21 a răspuns:

Normal ca ne pac, ce intrebare e asta?

| alexdop21 a răspuns:

Bai minty, vezi ca nu ai nici un link, nimic ce sa duca spre intrebarea aia pe care ai vazut-o tu.

Întrebări recente