| Mehh a întrebat:

Avetzi coduri Webkinz nefolosite?(scuze, dar as vrea sa vad cum e si mama nu m-ar lassa sa cumpar)

4 răspunsuri:
| Kuzco a răspuns:

Du`te intr-un magazin unde se gasesc jucarii din alea
uita`te la un cod si gata
rolling on the floor

| FantomaTurcoaz a răspuns:

@Găină stii ca sunt ambalate codurile alea de abia poti sa le desfaci cu foarfeca
big grin

| Caricatură a răspuns:

Nu.
Tinand seama de categorie...*du-te la ma'ta si n-o lasa pana cand nu iti ia*

| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Poi fa-ti cont de proba daca vr as evzi km e eu am numai de lux 10anmale si 5zumy daca nu aveam jur cati dadeam daca un aveam de klux,,,...,,, fa-ti cont de proba.
si gt!; X

Întrebări recente