| anonim_4396 a întrebat:

Avind in vedere ca despre morti nu putem vorbi decit de bine pot spune ca Hitler a fost bunatatea intruchipata, a fost un inger sau criminalii si violatorii in serie au fost adevarate exemple de urmat?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti in pana seaca de glume?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Odata ce au murit si-au primit plata.asa cum vom plati si noi dealtfel.in fata mortii trebuie sa fim solidari.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragalasule, ma lesi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adevarata gluma!

| Roxxu13 a răspuns:

Trebuie sa radem?laughing

| AndutzaAndu a răspuns:

Cred că criminalii şi violatorii de acum îl iau ca exemplu pe Hitler, care a fost "bunătatea întruchipată"winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ridem Afrodita.Pe Olimp e vreme rea?

| dienuk a răspuns:

Incearca sa vorbesti un mort de rau, ia vezi poti?

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Cine spune ca trebuie sa vorbesc mortii de bine? Ca eu nu o fac.

| Klara a răspuns:

El era un "mimoz", un impotent stresat de faptul ca nu avea decat un c. i, un sensibil care atunci cand s-a impuscat tinea in mana poza lu' ma-sa, un smiorcait care a plans ani intregi dupa ma-sa si nepoata-sa, un labil psihic... ba, mie mi-e mila de el, dar tot a fost nebun, sa-l arza Irod happy

Întrebări recente