| DaVà a întrebat:

Azi am vazut un documentar despre exploziile solare, si cum soarele arunca in spatiu particule, etc.Accest procedeu se mai cheama si "ejectare"
Adica soarele isi da drumu pe noi? Suntem acoporiti cu s***ma solara?

9 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Ce pasiv ma simt acum...

| Kazimir a răspuns:

Ejaculare în masă big grin

| Ţepeşu a răspuns:

Acum o ora am gasit un prezervativ pe strada cu ceva rosu in el. Cred ca ii aprtine soarelui...

| MyObsession a răspuns:

Deci ăla nu era căcat de pasăre?

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Da,cu s...ă ultravioletă.

| Mindreader13 a răspuns:

Una e ejectarea și una e ejacularea. deși seamănă...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija sa nu te prajeasca, vine cam fierbinte, cind isi da drumul soarele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne fereste esti picat din copac, arunca fotoni ca sa vezi tu lumea din jurul tau

| DaVà explică (pentru anonim_4396):

And that was T/A...
Anyway, Hitler sa te aiba in paza fiule