| InfiniteInfinity a întrebat:

Azi e 13 si e vineri! laughing
Ce parere aveti? Voi credeti in ghinion?

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Mmmnu.Ghinionul crede in mine.

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Numai eu am avut o zii. minunata (cu exceptia faptului ca am mers la doctor)?

| InfiniteInfinity explică (pentru Musique):

Si eu am avut o zii frumoasaa. laughing V.am intrebat doar daca credeti in ghinion!

| Musique a răspuns (pentru InfiniteInfinity):

Nu cred, numai cand dau de el.
Dar eu prefer sa-i spun nenoroc.

| InfiniteInfinity explică (pentru Musique):

Îmi place cum gândești! happy

| Ţepeşu a răspuns:

Mda. nu. Azi mi-am facut proiectu la geografie ( a3a oara la rand ) si mi-a iesit muuuuult mai bine. Doar la scoala cred cand ne **** profa un test. Lol. just kiddin' Vineri 13 e cea mai norocoasa zi a mea.

| MâţulMov a răspuns:

LOL. Azi mi-a mers cel mai bine de o luna in coace.

Răspuns utilizator avertizat
| NevăstuicăxD a răspuns:

Eh eu am avut o zi superbă înafara faptului că era să-mi tai mâna oh go on.

| InfiniteInfinity explică (pentru NevăstuicăxD):

Îhh. Cum așa?
*roboțelprost*

| NevăstuicăxD a răspuns (pentru InfiniteInfinity):

Eh.un fleac...am dat la nervi cu mâna-n geam de 2 ori şi...poc!

| Archdaemon a răspuns:

Hmm...ce-i ala ghinion un joc pe care nu il am? :O

| OnuOnulică a răspuns:

13 este un numar norocos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar fi fost vineri 666, atunci mai ziceam si eu, mai beam si o bere, asa, tin post (cu palinca, desigur)

| Roar a răspuns:

Nu cred.

| alexsz95 a răspuns:

Nu stiu daca exista ghinion dar astazi am am patit o sumedenie de lucruri : am aflat ca nu circula autobuzul la ora 12 asa ca am stat ca un fraier in statie tipm de o ora, cand am ajuns in oras a inceput sa ploua asa ca ma udat tot, la un hipermarket nu am gasit ceea ce imi trebuie, la celalalt hipermarket am uitat sa iau restul asa ca casiera a trebuit sa urle dupa mine si m-am facut de ras si ca final era sa pierd autobuzul laughing foarte naspa ziua asta laughing aaaa si inca ceva prietenii imi urlau la poarta sa ies afara iar eu eram la dus asa ca erau sa place acasa, dar intr-un final am reusit sa ii contactez.

| InfiniteInfinity explică (pentru alexsz95):

laughing Foarte tare.
Ză best day!

| AlbertPanel a răspuns:

1. azi am facut 12 si 8 luni ...2.cine (mama) mai e si Apache asta ca am auzit multe despre el...cine e?

| InfiniteInfinity explică (pentru AlbertPanel):

Habar nu am. Dar se face cunoscut prin Belluța și Smartgirl!