| JUSTERINIandBROOKS a întrebat:

Azi mi-am facut curat in poseta. Ce credeti ca am scos de acolo? (Trivia/Amuzante)

23 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

O sculă de cal pentru că vibratoarele sunt atât de mainstream oh go on

| Bastet a răspuns:

Pe iustinel1999!

| Bastet a răspuns:

@Parfum

eu so gandit sa scrie acelasi lucru

| Bastet a răspuns:

@kmy22

exact...in poseta mea, pizza cu rahat inlocuieste rujul...pana si poseta mea are model cu pizza cu rahat.Antonia e asa de frumoasa, ca pizza cu rahat nu mai are gust bun.*isi ia 6564547 stupid, spre deosebire de mhn24*

Răspuns utilizator avertizat
| JUSTERINIandBROOKS explică:

@Kazimir, nu ma cheama bastet

| Serena1993 a răspuns:

Guma mestecata lasata de 2 saptamani.
dar intrebarea e:

cine a mestecato?

| Mera a răspuns:

Daca semeni cu persoanele pe care le cunosc, probabil ai scos:
~ Trei tone de hartii, din care pe doua tone jumate doar testasesi pixurile.
~ 58 de pixuri
~ 7 stilouri
~ Un chihuahua
~ Un costum de Batgirl
~ O bata de baseball
~ O proteza
~ Niste gume expirate
~ Cateva acte
~ Un baton de ciocolata intrat in descompunere
~ O parte dintr-un capac de WC

| nikolikky a răspuns:

Sper ca nu ai gasit ce am gasit eu.Adica:
Un ruj rupt
O oja neagra varsata(si cat m-a costat oja aia)
Trusa de machiaj(nu stiu cum a ajuns acolo)in compartimentul pentru telefon
Un prezervativ blushing (nu stiu, cred ca la pus iubitamiu cand am plecat la party, avea numai prostii in cap)
O pereche de sosete licra rupte laughing (mi s-au rupt pe drum)

| yoo23 a răspuns:

Servetele folosite?

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ce nu găseşti niciodată în geanta unei femei? Ordine!

| Vulvatron a răspuns:

Vibrator? big grin

| DannyNuIntelegeTPU a răspuns:

Un corn mucegait, care apoi l'ai transformat in barca si l'ai pus in vitrina drept bibelou.laughing

| Nebuneală a răspuns:

Un tampon folositlaughing

| anazoe4ever a răspuns:

Pai un paianjen.whistling sau poate ceva stricat big grin sau facturi multe...nu prea funny a nu stiu a da sau poate ai gasit tampoane folosite cine stie whistling

| DudăMalefică a răspuns:

1. servetele cu muci
2. sosete purtate o luna
rolling on the floor

| Xab a răspuns:

Tampoanesmug

| jasmine73 a răspuns:

Vibratorul de poseta

| Thunder a răspuns:

Ti-ai gasit creierul. Era uitat pe acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dinozauri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Parfum aia vroiam sa zic eu *se apuca si plange*
probabil ti-a mai ramas vreo felie de pizza cu rahat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Elodia...

| Princess_2480 a răspuns:

Un ruj, tampoane, o pudriera, guma de mestecat folosita si nefolosita, farduri, facturi multeeeeeeee...
Si pe Iubitul tau!