| OoMPăLoOmPăGotSuspended a întrebat:

Azi partyiim la maxim! Daca iti reincarci bateriile injurand intrebari de genul
http://www.tpu.ro/......ina-2.html
Atunci ai o super mega oferta: Te iei de Lady J si primesti o bere sau un wisky virtual instant din partea mea

Let's Party People! Eee.si multumiri celor care i'au trimis mesaje pe privat voi primiti vibratoare marca T/A gratis!

5 răspunsuri:
| Insomnii a răspuns:

Deci eu primesc o bere sau un wisky virtual instant din partea ta?

Răspuns utilizator avertizat
| Ingerash a răspuns:

Hey trebuie sa mi dai o bere sau wisky! dar nu raspud de faptele male cand beau.deci daca vin si te violez nu e vina mea.

| AliceInMordor a răspuns:

Eu! si i-am dat si un mesaj pe privat.(bonus!)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi 2 ca m-am luat de ea de 100 de ori!

Întrebări recente