| Muflă a întrebat:

Azi trebuia să se termine lumea. De ce nu facem bum? D:

Răspuns Câştigător
| MrBadGuy a răspuns:

Aoleu,apocalipsu`? de mini ie vai! să mă leg de c0i? eu nu mişc un pai!
nu vreau aşea trai! eu vreau un Quaşquai!
dar lasă,nu-i bai,violez gorile jegoase la anul-n maaaaaaai!

nai,nai,nai,nai, nai, nai

25 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

*ora la care lumea trebuia sa faca BUM*
*lumea asteapta*
*greieri*
-Nimic! Trebuia sa ne dam seama ca totul a fost o pacaleala!
*peste 15 minute*
*Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuum*
-Efect intarziat!

| Muflă explică:

Come on, guys, suntem la T/A sad Nu vreau s-aud c-a fost şi-n două mii c*işpe, we all know that.

| Bya132 a răspuns:

Ohh girl, am făcut bum când am aflat că am teme multe D:

| Bastet a răspuns:

Uite,stai să mănânce Bin Laden fasole

Răspuns utilizator avertizat
| NOBODY a răspuns:

*iustinel pică din cer cu un breloc*
guvernul n-are bani nici măcar de un foc la țigară, d-apăi de un bum?

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Probabil pentru. ca nici la asta nu ne pricepem...

| Pisicuța a răspuns:

Pentru că face „Boomți, boomți, boomți".

| 3rdWW a răspuns:

Baii, e a 100-a oara cand vine sfarsitu lumii anul asta.
Oricum, de fiecare data ma trezesc cu 2 minute dupa si il pierd.
Sfarsitul lumii e setat dupa orele americanilor. sad

| pwp a răspuns:

Uite ca lumea nu s-a terminat
cel putin, eu sunt vie!

| Yep a răspuns:

De mere.

| AliceInMordor a răspuns:

Pai am facut bum dar nu s-a auzit ca difuzorul era scos din priza...

Răspuns utilizator avertizat
| CristiVssMămăligă a răspuns:

Ca sa ramanem cu aceasta curiozitateworried.

Răspuns utilizator avertizat
| Armyanka a răspuns:

Daca nu facem bum, facem buf.

| Alleecs a răspuns:

Auzi ca sfarsitul lumii dupa ala vine in Romania pe 22 mai 2011 la ora 4 dimineatalaughing

| SexyBunny a răspuns:

@AlExUtZ. aaa deci la noi vine cu efect intarziat? laughing

| Deeu_1723 a răspuns:

Vorbesc din iad.E super aici.

| IAmTheDesteny a răspuns:

Sa sti ca s-a zis ca va fi sfarsitul in 1999, apoi in 2001, in 1950, in 1945 si in 1982 si inca bunicii si parintii nostri traiesc... deci nu s`a sfarsit lumea! NU MAI CREDETI SI VOI TOATE PORCARIILE DE LA TV!

| yana_9783 a răspuns:

Buuuum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Findca ca e fake eu nu cred o iota din ce zic astia. La fel va fi si in 2012 nu v-om patii nimic. Aia care au pus acele afise sunt total nebuni si ar trebui bagati la parnaie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu trebuia sa fie in 2000 sfarsitul lumi? aaaa nu stai ca s-a schimbat data vine in 2012 ca asa au zis maiasi a nu stai ca o zis ''eh lasa sa vina mai devreme pe 21 mai la 4 dimineata'' ce tamepni nimeni dar absolut nimeni nu poate ''prevesti ''un cutremur nici cu 30 min inainte de rosucerea lui asa ca nu va panicati oricine se poate duce la OTV ca doar ei o pornit asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu am terminat de mancat shaorma cu de toate.

Întrebări recente