| DiCaprio66 a întrebat:

Ba lume, ma simt singur, nu stiu ce sa fac sa nu ma mai simt singur, voi va simtiti singuri? sad

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand vad filme filme p0rno nu ma simt singur

| LoveSleep a răspuns:

Cică singurătatea e atunci când nici Orange nu-ți mai trimite mesaje.
That's so bad.

| Suck a răspuns (pentru LoveSleep):

Apropo de Orange, ba ce ma enerveaza aia, toata ziua primesc mesaje de la ei, se oftica, ca nu imi mai reincarc cartela, sa inteleaga si ei ca traim in Romania... vremuri grele.

| Doub a răspuns:

Nu...
Mereu am ciocolata lângă mine.blushing

| suităr a răspuns:

Când mă uit in oglindă văd o fată cam urâtă ea așa, plină de sânge cu păr negru și fără ochi dar cred că ii ok.

| LePotato a răspuns:

I feel you bro'!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă simt ca o frunză într-un pom înflorit.

| SabinaQueen a răspuns:

Nu ai cum sa scapi! Te cuprinde singuratatea si te distruge!

| DiCaprio66 explică:

Pai da dar eu sunt pe Vodafone, chiar nu voi primi mesaje de la Orange

Întrebări recente