| CinevaOricineAntiJustinBieber a întrebat:

Ba, melodia,, baby" a lui justin biberon a aparut pana si in reclama de la bafta charlie de pe disney channel. Nu ca ma uitam acolo, dar pur si simplu schimbam de pe un post pe altul si deodata aud melodia lui JB angry
P. S. am schimbat canalul dupa aia n-am stat sa ascult tot

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Desene animate.
cati ani ai, puisor?batting eyelashes

| Yep a răspuns:

Se intelege cine asculta JB.

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Trebuia sa schimbi canalul

| CinevaOricineAntiJustinBieber explică:

De obicei sora mea se uita la desene animate si n-am ce face si ma uit si eu. Si app. am 16 ani laughing

| Musique a răspuns:

Ok laughing
*da, am observat majusculele, nu`s idioata raised eyebrows *

| Bya132 a răspuns:

Vrei să-ți zic ceva?
.
Nu mă interesează!

| HermioneLove a răspuns:

Da,da! te si cred! fii serios daca nu ti-ar place cum canta atunci nu ai avea si avatarul si poza de profil cu el! iti este ciuda pe faima lui, se vede clar! si nu mai inventa scuze patetice ca sora ta se uita la Bafta Charlie ca si tu te uiti caci altfel nu ai stii melodiile lui JB!

Întrebări recente