| BastetReloaded a întrebat:

Bă', vreau şi eu nişte statusuri d-astea haladite, să moara târfele dă ciudă! Da' să fie mişto, cu steluţe şi inimioare şi versuri dă manele pă balans! Vă dau fundiţaaaaaaa! Îmi daţi?

Răspuns Câştigător
| Monicaツ a răspuns:

ღღdragutza si fitoasa si la zdrente le dau clasa ca tine intr-o zi vad 10, stilul tau ma lasa rece,nu esti primul care incearca cu vrajeala sa ma fac,din grupul pustoaicelor,tu te-ai dat la SEFA LOR! ღღ
ஐeStI cRiMiNaLA aI mUlTa VrAjEaLA eStI jMeChErItA cEa Mai hAlAdItAஐஐ:>
ℓa мη ∂a¢a тє ∂aι ѕρυηє ¢є мaѕιηa aι ѕι ∂a¢a мa gaη∂єѕ¢ вιηє η-aι νяaנєaℓa ρт мη:ρ
☆nu'ti mai da atatea aere stii ca te fac din cuvinte, fraiere cu-un cuvant de bag in boala si tu stii stii ca te fac din vrajeala smecherii ☆
ma respecti,te respect,ma iei cu vrajeala,te iau cu vrajeala,ma ataci, ma apar, ma urasti, nu te urasc. de ce? pentru ca ceea ce p tine te caracterizeaza pe mine nu ma defineste!
incearca si http://www.msnletters.info/ si ti le scrii cum vrei tu. poate imi dai si o fundita;;)

10 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Sal Ana ce mai faci?

| uite aici a răspuns:

Da, iti dam

| Enigmă a răspuns:

Fata, eu ti-as da fata da fata mai nou nu mai e cu manele
Nu esti daloc pa trend.
E cu hip hopari d'aia fata de au tati pantalonii la genunchi legati cu 3 sfori de maracini fataa.
Si fataa, e voie din alea necenzurate? De le canta formosu ala chel fata?
Hai ca te-am pupat fato.

*omg. mi se potriveste de minune rolu de f*king pitzi made in chinabatting eyelashes *

| BastetReloaded explică:

Giuly! come at me, sis! i want a big hug from you...

traducere:bite me!

| User a răspuns:

Iti dam, cum sa nu-ti dam?

...da statusuri n-avem rolling on the floor

| Kazimir a răspuns:

Nu pot sa cred ca proasta de monica nu s`a prins rolling on the floor ce statusuri ti-a dat sa mor eu laughing diseara poate nu vad unu la statusu tau ca te bat!

| NOBODY a răspuns:

Dăci ute acilea:
ditai saitu urmeaza sa iti apara:
ⓠⓤⓐⓡⓡⓔⓝ
qυaяяєη
qu4rr3n

dă dă ce nu-ti place acheastea?
ca sunt smechere dă smechere
sa moară târfa de la coltzhu străzâi că le ai mai smechere ca ea

| Kazimir a răspuns:

Ups i did it again :P http://i.imgur.com/XU8AA.png

| BastetReloaded explică:

@IloveKazimir

nebunule,tu te uiti la statusul meu?

*se ascunde-n buda*

Întrebări recente