| Pumpkin a întrebat:

Baaa! Ce tot aveti cu Justin Bieber si cu LadyJ?
Cu ce v-au gresit?
V-au dat foc la casa, v-au killarit?
Faceti si voi misto de ei ca sa fiti "cul" dar de fapt sunteti niste frustrati.

Răspuns Câştigător
| NOBODY a răspuns:

*fuckin' kid voice*
Gaystin Bibăr mi-a dat foc la casă şi l-a killarit pa framiu
El mi-a rapiiit copchilaria
Stirile de la ora 14:Justin Bibăr s-a urcat pă casa unui copil de numai 2 ani, bietul animal rătăcit(cel de pe casă) a luat foc şi a strigat VEEEEEEEEniti sa luaaati lluuuumina

20 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu ne place jb.ladyj ne injura ca nu ne place de fetiza aia.asta e faza.
DARRR am „stabilit" nu ii mai bagam in seama pe fanii obsedati, insa, din cand in cand se mai gaseste cate un destept sa redeschida din nou si din nou subiectul.
PACE!

| NOBODY a răspuns:

@EVERYBODY
voia să zică fustați sau ****.nți?

| LastChance a răspuns:

Cu numele ala de cocalar nu as iesi din casa, dar barem sa mai si comentez.

| EVERYBODY a răspuns:

Știu ca "frustrat" sună bine, dar ar trebui să te interesezi ce înseamnă, înainte să ne insulți, honey...

| EVERYBODY a răspuns:

@NOBODY, am pus toate cuvintele obscene care mi-au trecut prin minte, dar nu-mi iese nimic coerent...

Vrei să mă lămurești?batting eyelashes

| bombănucleară a răspuns:

Deci mie mi-au virusat calculatorul cu atata J.Bib.Abia reusesc sa trimit asta.

| AnneMarri a răspuns:

Au făcut de râs adevărata muzică.

| Broadband a răspuns:

M-a luat cu awp direct in dinti la cs laughing
pentru asta ii rup gatu laughing

Răspuns utilizator avertizat
| AndaWest a răspuns:

O sa fii tu killartita acum

| Kuzco a răspuns:

Ba fata
terminate si tu si toti care au nelamuriri in privinta asta
nu mai puneti intrebari despre ladyj si justin bieber!
straight face

| andrei62 a răspuns:

1 noi nu facem misto de justin bibar noi zicem adevaruri cand zicem cai gay sau alteva 2 ladyj tot incepe cai jb cel mai bun muzicain existen si alte prosti si aberati 3 frutrata i ma** 4 mars la dracu de pe TPU

| AndreeaCristina96 a răspuns:

Fat'o tu ai minteee du-te in **** mea taki acolo si lasa'ne sa ne vedem de treaba noastra ce te bagi? Mucoasolaughing

| iulia7621 a răspuns:

Nu stiu de ce te supara acest lucru pana la urama tie nu iti facem nimic.nu stiu cu ce te afecteaza

| h0es a răspuns:

Fa JB e un ratat cu vace de raton castrat si LadyJ e o fana care iar linge chiloti pentru un autograf. Si daca esti cu ei esti o cur** nespalata la cu*big grin

| MyYLife a răspuns:

Fetito "cul"cum zici tu se scrie "cool" invata gramatica si apoi noi o sa-ti dam cu parerea de acord?

| Biki a răspuns:

Fiindca a declarat razboi si se ia de muzica altora crede ca justin e cel mai tare/
are unele mel frum dar ea exagereaza il trateaza ca pe un zeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi`le!

Întrebări recente