| Insomnii a întrebat:

Baaa cine mi-a luat sutienu?

18 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Mi l-ai facut cadou dupa ce ti-am demonstrat aseara ca pot sa-l desfac cu dintii

| Bya132 a răspuns:

Ăla roz? Vere, i l-am dat lu vara mea, care i l-a dat sorei sale, care i l-a dat prietenei sale, care i l-a dat prieteni amicii sorei sale.care l-a aruncat în canal din greşeală, acum îl poartă un aurolac pe stradă.

Răspuns utilizator avertizat
| Digital112 a răspuns:

Radeti ca micii la mustar sau ca porcu la graunte laughing

| LastChance a răspuns:

Eu, dar e mic de mine. Nu ai baloanele prea umflate.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Pentru ce ai tu nevoie de sutien sa ti mancarea?

| Lisa a răspuns:

Eu. pentru ca tu n-ai de ce sa-l porti. ia zi... daca n-ai avea picioare ai mai purta pantofi? si atunci de ce porti sutien?

| JustMeBăi a răspuns:

Scuze, credeam ca e lu' bunicu'.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Not me *laughs*

| 3rdWW a răspuns:

Tarzan.

| Insomnii explică:

@Lisa sa mori tu ca nu am ma-i vazut macar maicopchilo inainte sa vorbesti? Si inainte sa spui ceva gandestet frate nu altceva.

| Insomnii explică:

Da tu alex de unde stiiiii ai controlato cumva? waiting
o tradezi pe roxana cumva si eu nu stiu?hee hee

| Bylok a răspuns:

Eu! Te deanjeaza? Aveam nevoie de el :d Trebuia sa gasesc un motiv ca sa ma cert cu...Ce naiba!

| Kuzco a răspuns:

Eu.l-am pus pe cuibar sa fie mai moale xD

| Karinakari99 a răspuns:

Eu! Sper ca nu te-a deranjat laughing

| Mary_5158 a răspuns:

Eu l-am vazut, fugea cu un ciine in gura laughing))

| BellsC a răspuns:

O vACA se intalneste cu motanu si cica''asa de mic si cu mustatile alea? motanu''asa de mare si tot fara sutien?''
Cred ca ea ti l-a luatbig grinrolling on the floor

| OnlyShit a răspuns:

Taci ma ca are are are are are are! laughing

Întrebări recente