| Ţepeşu a răspuns:

Era un banc: Cică se face un reportaj după 10 ani după război. Şi vorbea o babă, cu lacrimi pe faţă: Şi au venit ruşii şi ne-au violat pe toate, numai pe măicuţa Ana nu. Apoi au venit naziştii şi ne-au violat pe toate, cu excepţia măicuţei Ana. apoi au venit şi americanii şi ne-au violat pe toate cu excepţia măicuţei Ana.
Mă scuzaţi, dar pe măicuţa Ana de ce nu au violat-o? Era prea urâtă sau ce...
Nu, nu domnule, numa că măicuţa Ana nu era cu treburi de astea...

| LuckyDark90 a răspuns (pentru Ţepeşu):

deci, decat maicuta ana putea fi violata...

| Ţepeşu a răspuns:

Baba: "Nu m-a violat corect. Trebuie să-i arăt eu cum se face treaba? Mâine mă duc la el şi-i arăt cum se face..."

| MâţulMov a răspuns:

Biata de ea, credea ca-i rupe piciorul laughing

| AlinaaAli a răspuns:

laughing baba nu a auzit ca (,) cat ai degete si limba, legea tarii nu se schimbahee hee

| LuckyDark90 a răspuns:

De belea baba asta! viorel isi slefuia talentul in arta seductiei si ea...