| SmileyesotulmeusecretLOL a întrebat:

Băi, care se pricepe la semnificațiile viselor?
Vreau să-l dau în privat că-i cam jenant...

38 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Am visat curcubeul. Înseamnă că exceel e colorat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Musique):

Eu cred ca inseamna ca Exceel e gay.

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e.Are ochi doar pentru fete.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Musique):

Pacat ca n-are cu ce sa le satisfaca.

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Are mâini... degete, care zic eu, îi ajung.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Musique):

De ce eu?
puppy dog eyes

| Musique a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Din dragoste, cu Mircea Radu.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Musique):

Câh și adineauri îi ziceai lui turbox că îmi plac fetele...a

| Musique a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Mie-mi plac fetele.batting eyelashes
De-aia te-am ales.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Musique):

"Te-am ales, pe Mircea l-am ales, dar tot ce mi-a lăsat e doar un chilot purtat."

| Musique a răspuns (pentru єχcєєℓ):

rolling on the floor))
Nu mă! Alunele mi te-au sugerat, deși eu îl voiam pe bip. sad

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Musique):

Deci eu-s fată iar Bip e băiat.
Știai că eu trăiesc în comuna Alunu?
batting eyelashes

| Musique a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Mă mut la Aluniș (cred că așa era)
Daa, Bip e iubitul meu.Și-l iubesc. x3 Și tu ești prietena mea.

| Ingerulrebei a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu stiai Exceel este fata.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ingerulrebei):

Și care-i problema ta?
raised eyebrows

| Ingerulrebei a răspuns (pentru єχcєєℓ):

I-am zis sa stie draga princess laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ingerulrebei):

Știe el mai bine ca tine, nu îți face griji.

| LordBolton a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Comuna Alunu ce judet?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru LordBolton):

Vâlcea.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Daca e pe bune, trimite-mi mie privat.

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Pe bune te pricepi?
Nu de alta, dar şi eu am vise foarte ciudate, şi nu ştiu ce înseamnă. :-s totuşi, îmi e cam teamă.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru W3R4):

Spune-mi-le daca vrei in privat. Poate te pot ajuta. :3

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Poţi să-ţi verifici inbox-ul. :3

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru W3R4):

Scrie "1 mesaj nou", dau click si nu am nimic de la tine. Mai trimite-l odata te rog. :3

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Ce?
Dar am scris ditamai romanul, şi l-am şters! laughing
(de fapt e de plâns, da' hai...)

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru W3R4):

Trebuie sa-l verific cand sunt la computerul meu personal, acum sunt pe al lui tata. Sa nu risc iar sa il pierd.laughing

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

A,am înţeles :]]

| єχcєєℓ a răspuns:

Dacă ai visat că ai făcut prostii și te-ai udat înseamnă că te-ai perverserit
*nici măcar nu are sens*.

| suităr a răspuns:

Nu le am

| Ayako a răspuns:

Eu. :3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uită-te la ochii pisicii din avatarul meu (așteaptă să se încarce laughing) și spui totul, îți zic eu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu vorbesti serios?
Visele nu au semnificatii, sunt doar imagini produse de subconstient.

| W3R4 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu chiar, eu am visat multe lucruri care s-au adeverit.
Şi sincer acum, chiar n-ai visat vreodată ceva care să se întâmple în vitor, sau ceva din trecut? thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru W3R4):

1. Au fost doar simple coincidente.
2. Nu.

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru anonim_4396):

Studiaza oleaca subconstientul si ai sa vezi ca nu sunt simple coincidente. Ce-i drept, clarviziunea nu inseamna a prezice viitorul, ci a-l deduce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

єχcєєℓ e cel mai mare pervers de pe toată comunitatea TPU.rosmug

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Nu prea ma intereseaza partea cu semnificatiile, totusi stiu cate ceva despre asta.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Spune-mi fiica mea.