| anonim_4396 a întrebat:

Bai, ce naibii au femeile noastre cu modul nostru de a ne purta parul? Eu, vara, ma port tuns doi mm sub piele si sotia cind mi-a deschis usa dimineata se uita pe dupa tocul usii si intreba;-Unde-i coasa? Unde-i coasa? Eram nedumerit si m-a lamurit tot ea;-Parca esti moartea-n vacanta. I-am spus si eu sa nu se mai uite si gata. Voi cum procedati? Spuneti partenerelor de inainte cum va tundeti?

1 răspuns:
| Vizitiul a răspuns:

Deocamdata nu am partenera, deci am scapat de stres. In schimb, pe tine te compatimesc.

Întrebări recente