| suităr a întrebat:

Băi...(deci cred ca ma va ucide cineva dacă întreb)

Care din voi a răspuns la întrebarea lui Panic4Free aseară? laughing

Eu am vrut sa vad ce părere aveți, da' dimineață întrebarea era ștearsăbatting eyelashes

21 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Deci pot să te omor?batting eyelashes

| suităr explică (pentru Musique):

De ce? crying

| Musique a răspuns (pentru suităr):

"cred ca ma va ucide cineva dacă întreb"

| suităr explică (pentru Musique):

Mă gândeam la Panic4Free.M-ai ucide, dulceață? sad

| Musique a răspuns (pentru suităr):

Niciodată.

| zurick a răspuns:

Nici nici n-am vazut-o

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Eu am văzut-o de pe telefon aseară, dar îmi era lene să mă loghez. Când am intrat în casă la fel, era ştearsă.
Însă... tipul e prost de pute, fratele meleu. Îmi e aşe milă de el... Pentru binele lui, îl omor diseară.

| Neverwas a răspuns:

Panic4Free nu poate sa faca altceva decat sa insulte oamenii?

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Nu stiu ce intrebare era dar Panic4Free e un animal nespalat de multi ani care injura foarte urat sad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-am raspuns.

| αɴι28 a răspuns:

Dragutu' si inocentu' nostru Panic4Free mi-a trimis 3-4 mesaje. Vrea sa le vada careva? Stiu deja ca nu, asa ca uitati-le:

Panic4Free
Joi, 08 August 2013, 9:48 pm
Deschide-l!
Sugeameai **** de vaca ordinara RETARD E TACTU ALA CARE A SPERMAT IN CENTURISTA AIA DE MA-.TA FUTUMAS IN GAOZU MORTILOR MA::TI DE PENISU PULI SA ITI IAU FAMILIA IN *** UNUI HAMSTER DE RETARDATII PWLI BAGAMIAS *** IN CAPU TAU SI SA ITI INDESC SPERMA ACOLO _(_(_ _(_ _(_
SUGI _)_ si tu si ma.ta
sterge mesajul

Panic4Free
Joi, 08 August 2013, 10:23 pm
Ma.ta
Sugi **** prostu mati de jeg infect
sterge mesajul

Panic4Free
Joi, 08 August 2013, 11:54 pm
Mue
Ma--ta _(_
sterge mesaju

| suităr explică (pentru αɴι28):

:O:O:O:O:O:O:O Omfg?!

| Crâstoşelul a răspuns (pentru αɴι28):

Raportează-l. Este numai bun de raportat.

| αɴι28 a răspuns (pentru Crâstoşelul):

De ce oare nu m-am gandit la asta pana acum?

| Bia001 a răspuns (pentru αɴι28):

:o :o :o ce limbaj frumos...

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Baga si tu intrebarea pentru aia mai urati(ca mine) care n-au vazut-o.

| suităr explică (pentru ViseleSmulgGratii):

E ștersă, si era lungă, nu mai știu. Oricum, s-a luat de mine și inca 2 useri ca cică suntem ''smechere'', ne băgăm degetul in c*r si apoi dăm un răspuns care ne fac sa arătăm mai proaste. (doar pentru că l-am criticat si i-am dat un sfat happy )

Oficial, ești șters din lista mea neagră laughing

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru suităr):

Si daca ramaneam ce se intampla?

| suităr explică (pentru ViseleSmulgGratii):

Nimic.hee hee

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru suităr):

E bine ca m-ai sters de acolo. Lipsa de activitate ma deprima cel mai tare.

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Nu mai bagati toti prostii in seama atat le trebuie si apoi sar la harta, ca golanii, normal.Asa ca lasati-l sa injure ca in gara de Nord ca e prost si na, nu merita atentia voastra.