| JUSTERINIandBROOKS a întrebat:

Bai oameni buni, oare am baut atat de mult, ca am raspuns la intrebari inexistente?
Raspuns la intrebarea: pauza
Mdea... ce sa mai spun decat Rest in Peace TPU.Am vrut razboi, asta am primit.Sau poate nu stiati ca oricine poate folosi butonasul rosu?

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Nu ştiu frate. Întrabă - l pe Kazimir. În rest peace man, peace, numai să ai cu cine.

| Adredemesconf a răspuns:

Da, daca ar merge butonasul rosu.Ca de cele mai multe ori raportezi si sterge intrebarea peste mult timp...
O zi frumoasa!happy

| JUSTERINIandBROOKS explică:

@ mary3beeSustineCampaniaTPUrevive, cred ca nu ai inteles ideea. Utilizarea excesiva a butonului "de panica", dauneaza grav intrebarillor noastre.

| Bastet a răspuns:

Tu ai raspuns la intrebari care au fost raportate...nimic nou.si eu o sa folosesc butonul rosu... cel putin cateva zile