| Minelife a întrebat:

Bai, pe vremea mea existau Rap Battle-uri. Se baga careva?
Alta intrebare:
Spuneti singurul cuvant din Limba si Balta Romana cu 4 consoane toate una dupa alta.

Bai, am pus intrebare Off, Am pus trivia, mai armeaza amuzante:
De ce a traversat gaina strada? Ca sa ajunga la standul cu Taco.

10 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Eu stiu unul cu cinci consoane consecutive, se pune? cu patru sunt prea multe...

Oh, suntem la T/A sad

| Geanin a răspuns:

Credeam ca ai murit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bag eu la unu. Vad ca vrei revansa minere. Sa te vad.

| Minelife explică (pentru anonim_4396):

Tot eu dau revansa frate? Ok, la ce ora?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam cand anume era vremea ta?
Ar fi super un Rap Battle.

| Minelife explică (pentru anonim_4396):

Haide. In 2014 cred.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Minelife):

Eu sunt un super mega ultra amator cu rimele deci cred ca nu ai un adversar prea priceput big grin
Care e cuvantul ala cu 4 consoane consecutive? Nu reusesc sa-l gasesc.

| Minelife explică (pentru anonim_4396):

1.Optsprezece.
2.Bine.

| icmitea a răspuns:

La 1. nu cred ca stiu la 2. a traversat pentru ca fugea de fermier